Locatie: Teamleden locatie Raam - Team

Teamleden locatie Raam

Onderbouw A

ma t/m wo Willemien Beekhof
do en vrij Saskia Hulsker

 Middenbouw A


ma, di, do en vrij Myra de Lange 

wo Wendy klamer

Bovenbouw A

ma, di Pink van de hel
wo t/m vrij Tamara Kok

Onderbouw B

ma, di Lauren van Halderen
wo t/m vrij Mick Kamstra

Middenbouw B

ma Wendy Klamer
di t/m vrij Charley Steenhuizen

Bovenbouw B

Ma, di, do Esther Reichart
wo en vrij Lars Kuif

Onderbouw C

ma,di. wo Joyce Kuppens
do, vrij Ann van de Poll

Middenbouw C

ma, di, do en vrij Jacqueline Eshuis
wo Saskia Hulsker

Bovenbouw C

ma t/m wo en vrij Jasper Nijs
do Jacqueline Branderhorst

Locatiedirecteur

Karin Keizer (v.a. 1 februari 2019)

Interne begeleiding

ma en do Marieke Hofhuis

Arrangementbegeleiding

Marga Haanappel 

Leesbegeleiding

wo

Gymnastiek

wo, vrij Richard Veldhuis 

Conciërge

ma t/m do ochtend Theo Sonsbeek

assistent conciërge Isabelle 



Teamleden

Karin Keizer

Locatiedirecteur

Aanwezig vanaf 1 februari 2019 

e-mail: k.keizer@jan-vermeer.nl

 

Willemien Beekhof

Groepsleerkracht Onderbouw A

Aanwezig: maandag t/m woensdag

e-mail: w.beekhof@jan-vermeer.nl

 

Saskia Hulsker

Groepsleerkracht Onderbouw A/Middenbouw C

Aanwezig: woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: s.hulsker@jan-vermeer.nl

 

Lauren van Halderen

Groepsleerkracht Onderbouw B

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: l.vanhalderen@jan-vermeer.nl

 

Mick Kamstra

Groepsleerkracht Onderbouw B

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

e-mail: m.kamstra@jan-vermeer.nl

 

Joyce Kuppens

Groepsleerkracht Onderbouw C

Aanwezig: maandag t/m woensdag

e-mail: j.kuppens@jan-vermeer.nl

 

Ann van de Pol

Groepsleerkracht Onderbouw C

Aanwezig: donderdag en vrijdag

e-mail: a.vandepol@jan-vermeer.nl

 

Myra de Lange

Groepsleerkracht Middenbouw A

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: m.delange@jan-vermeer.nl

 

Wendy Klamer

Groepsleerkracht Middenbouw A/B

Aanwezig: maandag en woensdag

e-mail: w.klamer@jan-vermeer.nl

 

Charley Steenhuizen

Groepsleerkracht Middenbouw B

Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

e-mail: c.steenhuizen@jan-vermeer.nl

 

Jacqueline Eshuis

Groepsleerkracht Middenbouw C

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: j.eshuis@jan-vermeer.nl

 

Tamara Kok

Groepsleerkracht Bovenbouw A

Aanwezig: ma t/m do

e-mail: t.kok@jan-vermeer.nl

 

Esther Reichart

Groepsleerkracht Bovenbouw B

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

e-mail: e.reichart@jan-vermeer.nl

 

Lars Kuif

Groepsleerkracht Bovenbouw B en C

Aanwezig: maandag t/m woensdag

e-mail: l.kuif@jan-vermeer.nl

 

Jasper Nijs

Groepsleerkracht Bovenbouw C

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

e-mail: j.nijs@jan-vermeer.nl

 

Richard Veldhuis

Vakleerkracht gym

Aanwezig: woensdag en vrijdag

e-mail: r.veldhuis@jan-vermeer.nl

 

Marieke Hofhuis

Intern begeleider

Bouwcoördinator middenbouw

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

e-mail: ib@jan-vermeer.nl

 

Marga Haanappel

Begeleider Arrangementskinderen