Locatie: Teamleden locatie Maria Duystlaan - Team

Teamleden locatie Maria Duystlaan

 

Onderbouw D

ma, di, wo Moniek Rijgersberg
do, vrij Marielle Overeijnder 

 

Middenbouw D

ma, di Jiska Feijge
wo Jiska Feijge/Daan Thepass
do, vrij Daan Thepass

Bovenbouw D

ma, di, wo, vrij Krista Kettner
do Jiska Feijge

 

Onderbouw E

ma t/m vrij Eveline Kievith

 

 

Middenbouw E

ma, di, wo Annemarie v.d. Arend
do, vrij Bastienne Bishop

 

Bovenbouw E

ma t/m vrij Maroussia Setrokarijo

 

 

Onderbouw F

ma, di, do Cher van Bommel
wo, vrij Conny Salters

Middenbouw F

ma, di Bastienne Bishop
wo t/m vrij Rune Koppenaal -Luiten

 

 

Locatiedirecteur

ma, di, wo, do Bianca Wijnolts

 

Interne begeleiding

ma, di, do Saskia de groot

 

Begeleider Meer Vermeer

di, wo Floor de Haas

Leesbegeleiding

di, woe, do Nursema Halici

 

Gymnastiek

wo en vrij Vincent Weerdenburg

 

Conciërge

ma,wo,vrij Duco Winkel

 

Teamleden

Bianca Wijnolts

Locatiedirecteur Maria Duystlaan

Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag

e-mail: b.wijnolts@jan-vermeer.nl

 

Saskia de Groot

Intern Begeleider

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

e-mail: s.degroot@jan-vermeer.nl

 

Moniek Rijgersberg

Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: maandag t/m woensdag

email : m.rijgersberg@jan-vermeer.nl

 

Marielle Overeijnder

Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: donderdag & vrijdag

e-mail: m.overeijnder@jan-vermeer.nl

 

Eveline Kievith

Groepsleerkracht Onderbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

e-mail: e.kievith@jan-vermeer.nl

 

Cher van Bommel

Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

e-mail: c.vanbommel@jan-vermeer.nl

 

Conny Salters

Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: woensdag, vrijdag

e-mail: c.salters@jan-vermeer.nl

 

Jiska Feijge

Groepsleerkracht Middenbouw D en bovenbouw D

Aanwezig: maandag t/m donderdag

e-mail: j.feijge@jan-vermeer.nl

 

Daan Thepass

Groepsleerkracht Middenbouw D

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

e-mail: d.thepass@jan-vermeer.nl

 

Annemarie van der Arend

Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: maandag t/m woensdag

e-mail: a.vanderarend@jan-vermeer.nl

 

Bastienne Bishop

Groepsleerkracht Middenbouw E en Middenbouw F

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

e-mail: b.bishop@jan-vermeer.nl

 

Rune Koppenaal-Luiten

Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

e-mail: r.koppenaal@jan-vermeer.nl

 

Krista Kettner

Groepsleerkracht Bovenbouw D

Aanwezig: maandag t/m woensdag en vrijdag

e-mail: k.kettner@jan-vermeer.nl

 

Maroussia Setrokarijo

Groepsleerkracht Bovenbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

email: m.setrokarijo@jan-vermeer.nl

 

Nursema Halici

Leesbegeleiding

Aanwezig:dinsdag t/m donderdag

e-mail: n.halici@jan-vermeer.nl

 

Vincent Weerdenburg

Vakleerkracht gym

Aanwezig: woensdag en vrijdag

e-mail: v.weerdenburg@jan-vermeer.nl

 

Duco Winkel

Conciërge

Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag

 

Floor de Haas

Begeleider Meer Vermeer

Aanwezig: dinsdag, woensdag

e-mail: f.dehaas@jan-vermeer.nl