Locatie: Teamleden locatie Maria Duystlaan - Team

Teamleden locatie Maria Duystlaan

 

 Onderbouw D

ma t/m woe*, do Moniek Rijgersberg
vrij en woe* Anouschka van der Kuyp 

*om de week

Middenbouw D

ma, di, woe* Anouschka van der Kuyp 
woe* t/m vrij Daan Thepass

*om de week 

Bovenbouw D

ma t/m do Krista Kettner
vrij Bastienne Bishop 

 

Onderbouw E

ma t/m vrij Eveline Kievith

 

 

Middenbouw E

ma, di, vrij Hilde Hulzebos
woe, do Annemarie v.d. Arend

 

Bovenbouw E

ma t/m vrij Maroussia Setrokarijo

 

 

Onderbouw F

ma, di, vrij Cher van Bommel
woe, do Conny Salters

 

 

Middenbouw F

ma, di Gea Buisman
woe t/m vrij Rune Koppenaal -Luiten

 

 

Bovenbouw F

ma, di* Bastienne Bishop 
di* t/m vrij Irem Aydemir

*om de week 

 

Locatiedirecteur

di, woe, do Bianca Wijnolts

 

Interne begeleiding

ma, di, do Saskia de groot

 

Begeleider Meer Vermeer

di Floor de Haas

 

Onderwijsassistent
(leesbegeleding)

di, woe, do Nursema Halici

 

Gymnastiek

wo en vrij Vincent Weerdenburg

 

 

Conciërge

ma,woe,vrij Duco Winkel

 

 

Teamleden

Bianca Wijnolts

Locatiedirecteur Maria Duystlaan

Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag

e-mail: directie-md@jan-vermeer.nl

 

Saskia de Groot

Intern Begeleider

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

e-mail: s.degroot@jan-vermeer.nl

 

Moniek Rijgersberg

Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: maandag t/m woensdag*

email : m.rijgersberg@jan-vermeer.nl

*om de week

 

Anouschka van der Kuyp

Groepsleerkracht Onderbouw D en Middenbouw D

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag*, vrijdag

email : a.vanderkuyp@jan-vermee.nl 

*om de week

 

Eveline Kievith

Groepsleerkracht Onderbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

e-mail: e.kievith@jan-vermeer.nl

 

Cher van Bommel

Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

e-mail: c.vanbommel@jan-vermeer.nl

 

Conny Salters

Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: woensdag, donderdag

e-mail: c.salters@jan-vermeer.nl

 

Daan Thepass

Groepsleerkracht Middenbouw D

Aanwezig: woensdag* t/m vrijdag

e-mail: d.thepass@jan-vermeer.nl

*om de week

 

Hilde Hulzebos

Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

e-mail: h.hulzebos@jan-vermeer.nk

 

Annemarie van der Arend

Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: woensdag, donderdag

e-mail: a.vanderarend@jan-vermeer.nl

 

Gea Buisman

Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: maandag, dinsdag

email : g.buisman@jan-vermeer.nl

 

Rune Koppenaal-Luiten

Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

e-mail: r.koppenaal@jan-vermeer.nl

 

Krista Kettner

Groepsleerkracht Bovenbouw D

Aanwezig: maandag t/m donderdag

e-mail: k.kettner@jan-vermeer.nl

 

Bastienne Bishop

Groepsleerkracht Bovenbouw D en Bovenbouw F

Aanwezig: maandag, dinsdag* en vrijdag

e-mail: b.bishop@jan-vermeer.nl

*om de week

 

Maroussia Setrokarijo

Groepsleerkracht Bovenbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

email: m.setrokarijo@jan-vermeer.nl

 

Irem Aydemir

Groepsleerkracht Bovenbouw F

Aanwezig: dinsdag* t/m vrijdag

email : i.aydemir@jan-vermeer.nl

*om de week

 

Nursema Halici

Onderwijsassistent 
(leesbegeleiding)

Aanwezig:dinsdag t/m donderdag

e-mail: n.halici@jan-vermeer.nl

 

Vincent Weerdenburg

Vakleerkracht gym

Aanwezig: woensdag en vrijdag

e-mail: v.weerdenburg@jan-vermeer.nl

 

Duco Winkel

Conciërge

Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag

 

Floor de Haas

Begeleider Meer Vermeer

Aanwezig: dinsdag

e-mail: f.dehaas@jan-vermeer.nl